Afmeting gasleiding

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ben met een verbouwing bezig waarbij ik een nieuw platdak heb gelegd. Dit ligt zo'n 40 cm hoger dan in de vorige situatie. Hierdoor loopt er een gasleiding dwars door de ruimte.

Tussen de aanvoer en de cv-leiding zit ongeveer 4 meter. Nu is dit uitgevoerd in 22 mm koper. Ik heb nog flexibele gasbuis liggen van 15 mm. In dit traject zit 1 bocht van 90graden.

Kan ik de 22 mm vervangen voor 15mm?

De CV-ketel is een Reheme Avanta.
 
Hoeveel kW is je ketel? hier hangt namelijk je hele gasleiding aan vast.
tot ong 25 kw kan een 15 er nog daarboven zit je al snel aan 22 of zelfs 28. dus waarschijnlijk moet je hem 22 houden
 
Bedankt voor de reacties.

k snap niet helemaal waarom je het niet snapt. Zoals je in de titel van dit topic ziet gaat het over de afmeting van een gasleiding.

Voor de zekerheid ga ik dan maar voor dezelfde diameter als in de huidige situatie. Die heeft zijn dienst bewezen.

Bedankt voor de hulp.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan