Afdoppen leidingen radiator

Op de plek van de oude radiator komt de keuken. Nu dacht ik de juiste eindstop te hebben gehaald, maar dit blijkt niet te passen (16 mm knel eindstop meerlagen). Iemand een idee waar ik de leidingen wel mee kan afdoppen?
1000068567.jpg
 
geef eerst is aan wat voor een leiding dit is, staal, kunstof,
hoe ziet de rest van de installatie eruit is dit met knelkopppelingen of gefit/gelast.
Vanaf de foto gok ik op een 3/8 buis
 
De maat die ik aflees is in de buurt van 14 mm. 3/8" = 17mm en nog,wat het lijkt oude grijze slang van 14x2 of zelfs mogelijk 13,2mm neem de buiten en binnenmaat ee n met een schuifmaat. Dat zal mogelijk meer duidelijk maken?
 
De buizen komen direct uit de vloer, ze zijn van kunststof, vandaar dar ik de meerlagen kneldop had gekocht. Inderdaad wat oudere buizen. Het huis is uit 97, dit zijn de originele cv leidingen. Ik zal morgen een schuifmaat aanschaffen om secuurder te meten.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan