Zilverfolie??

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een tijdje terug op tv bij een klusprogramma gezien dat ze een kastje wit hadden geverfd en hadden bewerkt met zilverfolie ofzo

ze maakten eerst een stukje wit met verf en legde daarna dat folie erop, en wreven er even over en hielden het er daarna weer af, en toen bleven er stukje zilver kleur achter op het natte verf.

ik hoop dat iemand het verhaal hierboven snapt, en enig idee heeft wat voor papier/folie dat precies is en weet waar ik het vandaan kan halen.
 
Zoiets deed ik op de kleuterschool. Lijkt me dat je dat bij een knutsel- of tekenbenodigdhedenzaak moet kunnen vinden (na deze duidelijke uitleg).
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan