Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik laat mijn hele nieuwe huisje stucen (150m2) om een spiegelglad resultaat te krijgen. Daarna dacht ik het met verf spray (mischien wel airless) af te werken. Het huis is dan nog leeg en de vloeren liggen ook nog niet.
Dit wordt de eerste keer dus heeft iemand tips over wat voor machine ik moet huren/ welke verf ik het beste kan kopen en natuurlijk hoe het beste te werk te gaan.
Alvast heel erg bedankt!
Tamklus
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
Zonder de nodige ervaring is het spuiten van een dergelijke oppervlakte een riskante klus.
Zoals Fysiekus al schreef: u kunt met een brede vachtroller goede resultaten bereiken. Op spiegelgladde muren neemt u extreem matte muurverf ( of zijdeglansmuurverf indien u het goed wilt schrobben ) voor een esthetisch perfect resultaat.
Breng de eerste laag verdund aan op de wanden en werk met 2 mensen ivm aanzetten.
Het plafond kunt u, indien dit spack-gespoten is, met speciale spack-latex behandelen. Deze heeft een lange opentijd waardoor u geen aanzetten krijgt en door de specifieke eigenschappen blijft de spack-structuur goed zichtbaar. Verdun deze niet.