Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik moet bij mijn auto de twee zwarte sierlijsten op de hoek tussen de achterruit en de achterste zijruiten opnieuw lakken (zie foto voor voorbeeld). Door de zon is de lak gaan bladderen.
Hoe moet ik dit precies doen qua schuren, en lakken? Kan ik de benodigde verf ook in een spuitbus krijgen?
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
Schuren, eindigen met zo fijn mogelijk schuurpapier. Dan spuitplamuur ( uit de spuitbus) en weer schuren. Daarna grondlak, weer schuren en eindigen met de lak in de kleur die je wil. Daarna nog eventueel twee keer een blanke laklaag.
Het beste is op zoek te gaan naar een speciaalzaak in autolakken, die kunnen de lak die je nodig hebt aan de hand van de auto en modeljaar namaken en in een spuitbus stoppen.
Ik weet niet waar je woont, maar in Amsterdam zit er bijvoorbeeld eentje aan het eind van de Overtoom.