Water nivauregeling wasmachine

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een Miele 477 combi wasmachine. Ik merk nu dat de watertoevoer niet goed werkt. Hij schiet steeds een paar seconden aan en dan weer uit. Dit herhaalt zich een paar keer totdat er een bodempje water in de trommel staat. Dan begint ie braaf te draaien, nagenoeg droog dus.
Ik las iets over "pressostaatslangen" die heb ik nog niet gecontroleerd omdat ik die niet ken. Hoe herken ik die, waar zitten ze?
 
Nou gelukkig is sinterklaas morgen ook weer vertrokken. :?
Wat een klets allemaal zeg.
 
Zo ziet een pressostaat eruit. De slangen die ernaar toe leiden schoonmaken en doorblazen.

@Peter : niks in je schoen gekregen ? :mrgreen:
 
Die zit ergens bovenin, waar precies weet ik niet.

Misschien helpt de sodamethode wanneer het vervuiling van de slangen is.
 
Verwijder de achterplaat van de machine.
Aan de onderzijde van de kuip zit een luchtval.
(haaks kamertje, welke middels een rubber in de kuip gedrukt zit)
Aan de bovenzijde hiervan zit een tuitje, waaraan een (dun) slangetje gemonteerd zit.
Dit slangetje eindigt in de pressostaat. (niveauregelaar)
Reinig dit slangetje en de luchtval.
 
Afgezien van het feit dat van dit wasmachine model alleen de zijkanten afgeschroefd kunnen worden de beschreven pressostaat gevonden.
Het slangetje doorgeblazen en had niet de indruk dat er enig vuil in zat.
Wat zou het dan kunnen zijn waardoor de watertoevoer steeds een paar seconden aan gaat, afsluit, aangaat etc tot er een bodempje water in de kuip zit?!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan