Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Kan iemand me vertellen waarmee ik een oude tegellaag vol met gaten + lijmresten weer glad kan strijken? het gaat om de badkamer en het is de bedoeling dat er een gladde wand komt die straks geschilderd wordt (met latex).
Ze zitten er nog in.
er zaten twee lagen tegels tegen de wand. ik was van plan om die allemaal weg te halen. de voorste laag ging redelijk goed. die zat geplakt. de laag daarachter zit in de specie. en dat was dus een stuk moeilijker. bovendien zit die specie met grote onregelmatige klodders tegen de muur aan.
en nou moet ik kiezen: eindeloos hakken en een gatenkaas van oude specie overhouden
. of een laag van het een of ander over die oude tegels met lijmresten, boorgaten en hakgaten smeren