Wasmachine klappert tijdens centrifugeren

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi,

Onze 4.5 jaar oude Bauknecht wasmachine (type 8585) met service nr. 858320712000 klappert erg bij de naslinger die hij geeft aan het einde van een centrifugeergedeelte. Je hoort de trommel in de kuip klappen. Alles wordt wel prima gewassen en is niet natter als je het uit de machine haalt dan normaal. De machine staat waterpas, we hebben al nieuwe schokbrekers erin gemonteerd, maar het geluid blijft. Mijn man heeft al gekeken of er iets tussen de trommel en de kuip zit maar dit is niet het geval. Heeft iemand een idee wat dit zou kunnen zijn? Alvast bedankt voor de reactie.

Corine
 
Ja hoor, het verschilt weliswaar per soort was, fijnwas: halve trommel, bonte en kookwas: volle trommel.
Soms weleens te volle trommel :oops: Maar daar zal ik niet de enige in zijn denk ik :)
 
Ik ben bang dat uw trommelkruis is gebroken! Als de machine geen lawaai maakt maar alleen klappert tijdens centrifugeren, zou dat wel eens het probleem kunnen zijn. Probeer maar eens de trommel op iedere schoep in de kuip te bewegen (flink omhoogdrukken) Bij één schoep zal u waarschijnlijk een tik horen. Het is dan een kwestie van de kuip openen, dan de binnen trommel er uit halen en deze vervangen. Ik weet zo even niet of het trommelkruis los leverbaar is, maar anders moet u een complete binnen trommel er in zetten.
 
Oeps, dat klinkt heftig. We hebben besloten om er toch maar een expert naar te laten kijken.

Co en W.A. Vijn, bedankt voor de moeite!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan