Wasmachine Bauknecht WA2540: draait niet meer

Dag klusidee

Mijn wasmachine WA2540 begint normaal, water pompt in, hoor motor zoemen maar begint niet te draaien. Koolstofborstels nagekeken, lijken me nog in orde (nog meer dan 3 cm induwbaar, heb deze bij vorig probleem vervangen).

Lichtje van slot deur brandt ook (was probleem vorige keer).
Iemand een suggestie? Kan het toch koolstofborstels zijn, niettegenstaande ze er nog goed uitzien? Kunnen zij op een of andere manier defect geraken?
Andere suggestie?

Bedankt voor alle hulp.

Hugo, een Belg met wasproblemen :(
 
Bedankt voor reactie, borstels zagen er toch nog glad uit, zal ze er terug uithalen voor meer scherpe controle. Laat je nog iets weten.

Hugo
 
Beste Witgoedman,

Borstels lijken me nog ok, ze zijn nog redelijk glad op het ankergedeelte, natuurlijk niet nieuw. Als de machine helemaal niet draait, kan het zeker niet het slotje zijn, dus gok ik toch maar op de borstels. Ik ga er nieuwe halen. Indien nog steeds een probleem, hoor je me nog wel.

Bedankt

Hugo
 
Beste witgoedman,

Borstels waren nog prima, maar motor had kortsluiting, dus onregelmatig of niet draaien van de trommel. Onderdeel was te duur, dus nieuw machine gekocht, hopelijk voor jaren niet meer op deze site aanwezig.
Toch bedankt voor de goede raad, tot (veel) later...

Hugo
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.927
Berichten
1.040.650
Leden
111.956
Nieuwste lid
slechte-kluskabouter
Back
Bovenaan Onderaan