Wasdroger Bosch WTW84370FG

Mijn condensatie droogkast droogt niet goed meer . Start deze op en na 5 min geeft deze aan dat het waterreservoir moet leeg gemaakt moet worden en stopt deze natuurlijk met drogen . Kan het aan de sensor liggen ? Machine is 3 j. Oud . Weet iemand een oplossing voor ik iemand laat komen ?
 
Aan de zijkant achter het paneel bevind zich de pomp en de vlotter daar onder zit een hoop smurrie. Als je die weg haalt zou het opgelost moeten zijn.Als dat zo is moet je de filter ook na kijken op schuren . normaal maak je die na ieder door beur proper (die in de deur opening )
 
Indien de machine zeer veelvuldig is gebruikt dan is het schoonmaken van alleen de pomp niet voldoende. Probleem zal dan ca. 3 mnd weg zijn waarna dezelfde storing zich weer gaat melden.

Waarschijnlijk zit het reservoir op de bodem gedeeltelijk verstopt. Dit kan alleen grondig worden gereinigd door de machine uit elkaar te halen.

Dat is geen klusje voor een leek. Advies is om deze te laten reinigen door een vakman.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan