Tot nu toe heb ik alle antwoorden op mijn klusvragen hier of elders wel kunnen vinden zonder ze zelf te hoeven stellen. Maar nu loop ik toch eindelijk een keer vast.
Dit wandje staat klaar om een hang-toilet te gaan huisvesten. Het wandje is alleen van een zorgelijk beroerde kwaliteit jaren 60 bimsblokken. Achteraf gezien had ik wellicht beter de tegeltjes kunnen laten zitten maar het was allemaal zo schots en scheef met boven 1cm stuc en beneden meer dan 4 cm dat ik had bedacht om de tegels er af te tikken er en lattenframe op te zetten en en plaat multiplex om het allemaal iets meer samenhang te geven. Je tikt alleen vaak de hele stuc/tegellijmlaag weg.
Misschien is dichtmetselen wel een beter idee? Mijn grooste angst is dat elke schroef met plug eigenlijk vooral het spul stuk drukt en geen enkele sterkte geeft. Muurtje weghalen is gen optie: het is een ventilatiekanaal. Cellenbeton van 5cm er voor ook niet want dan heb ik ruzie met de afvoer.