Waar vind ik de koolborstel

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik hoop dat Kees, of iemand anders, ook mij kan helpen.
Ik heb dezelfde wasmachine (Whirlpool Kingsize 1200) als hierboven beschreven. Het probleem is dat de wasmachine stopt aan het begin, of tijdens een programma (soms gaat ie spontaan weer verder), bij het toevoeren van water. Het lampje van de deurvergrendeling knippert dan, terwijl de deur wel dicht is.
Ik heb de machine gereset, zoals hierboven beschreven, maar dat helpt niet. Enig idee wat er aan de hand is?

goedendag ik heb even deze berichtje geknipt en geplakt het gaat namelijk over de zelfde probleem en de oorzaak was een koolborstel (klopt het dat de koolborstel bij de moter zit)


groet ssamsung.
 
Ok heb ze gevonden 2 zwarte dingen met een draadje aan elk. maar daar zit nog ander half cm kool aan

dus denk dat dat wel goed is. heb ze alleen even omgedraaid. heb de deur schakellaar los gehaald en die doet het ook.


maar ik zag net dat er 1 wit draadje door midden was heb ze even weer aan elkaar gezet alleen krijg nog steeds de zelfde fout melding dat de deur lampje knipperd


iemand enig idee???


het is best wel KxT aangezien ik nu best wel veel kleren moet wassen inverband met een pas geboren baby.
 
Als ik in zoeken lengte+koolborstel type krijg ik de informatie dat je ze bij 15 mm lengte moet vervangen.
*wgb*
 
Ik heb al een andere was machine geregeld van me nicht

bedankt voor jullie reactie ik ga denk ik de mijne maar voor op marktplaats ga zetten voor een klusser.

mvg ssamsung
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan