Vraag over meterkast doorvoer afzuigkap

Sieta2

  • #1
Momenteel zijn we de keuken aan het vervangen en willen we i.p.v. aansluiting op de mechanische ventilatie een afzuigkap met motor plaatsen. Hiervoor is een doorvoer naar buiten mogelijk.


De makkelijkste manier om deze doorvoer te realiseren is om deze door de meterkast te laten lopen. Dit zou helemaal bovenin de meterkast zijn waar dan een luchtafvoerbuis van links naar rechts door de meterkast heen loopt waarbij hij rechts dan de gevel doorgaat naar buiten.


De meterkast is er een van standaard formaat, ca. 75 breed en verdieping hoog (245). Hierbij wil ik dan op 215cm hoogte een nieuw uitneembaar plafond maken.


De ruimte is geen probleem. Kan ik voor wat betreft de regelgeving hier zonder problemen deze aanpassing maken, dus doorvoer van de luchtafvoerbuis, uiteraard met correct afdichten etc. ?
 
  • Klusservice
    Klusidee
    Klusidee helpt je met het vinden van een klusoplossing! Kom je er zelf niet uit en heb je een vakman nodig schakel dan de klusservice van Klusidee in. Direct een vakman inschakelen
  • Exiled

    • #2
    Ja. Op die hoogte (> 2,15 m) geen probleem
     
    Status
    Niet open voor verdere reacties.

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Nog niet geregistreerd? Registreer nu