Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Wij hebben een oude trap in ons nieuwe huisje die zo versleten is dat er al drie mensen naar beneden zijn gevallen. Nou wil ik geen dure tegels kopen want die zijn 40 euro per stuk en dan moeten we die voor elke trede kopen. Is er misschien een andere (simpelere) oplossing?
Nee, hij is wel van hout.
Met die tegels bedoel ik van die opzet tegel tredes die je los kan kopen om de boel weer recht te krijgen. Dat is voor ons dus geen oplossing.
Mocht je de anti slip rubbers niet mooi vinden en afhankelijk of je de trap met een dekkende verf gaat schilderen dan zou je ook in plaats van rubber gewoon hout in kunnen frezen (daar waar de tredes te ver zijn afgesleten) je kan ook alles netjes schuren en dan schilderen met 'anti-slip'korrels erin (ofwel soort zand aanbrengen nadat je geschilderd hebt glij je er ook niet meer vanaf succes (wel eerst even testen op een gewone plank zou ik zeggen) het infrezen is namelijk op een ongelijke ondergrond niet eenvoudig