Verlengmof

Status
Niet open voor verdere reacties.
Als ik een verlengmof wil aansluiten op een witte 80mm regenpijp (hij is verstopt en ik wil de verlengmof aan de onderkant plaatsen nadat ik de pijp afgezaagd heb en alles doorgespoten heb met een hogedruk spuit)...

1) Kan ik deze dan plaatsen zonder de schuifmof te lijmen? Als ik dat doe kan ik deze eenvoudiger in de toekomst verwijderen als de boel nog een keer verstopt zou raken.

2) Neem aan dat precies het korte stuk van verlegmof van regenpijp afgezaagd moet worden om deze te plaatsen zonder hele regenpijp weg te moeten halen?

3) Lijkt mij insmeren met vaseline aan beide kanten zodat het allemaal lekker er op glijdt?

105613_image_5.jpg
 
Robbie's schreef:
2) Neem aan dat precies het korte stuk van verlegmof van regenpijp afgezaagd moet worden om deze te plaatsen zonder hele regenpijp weg te moeten halen?
Niks zagen. Het is geen schuifmof. Dat korte stuk (noemen ze de verjonging) gaat in de onderste buis en de regenpijp zelf schuif je er dan in. Je moet idd wel de bestaande regenpijp demonteren.

(Bovengronds) lijmen is idd niet gebruikelijk en vaseline ook niet, maar kwaad kan het niet.
 
Bedankt. Dan wordt het toch een witte schuifmof. Ik heb geen ruimte boven en onder regenpijp om verlengmof te plaatsen. Wordt doorzagen, doodspuiten en schuifknop er op. Nu nog een witte schuifmaten 80mm vinden die ik in zijn geheel kan doorschuiven en niet slechts tot de helft.
 
Kan geen schuifmof wit 80mm vinden. Is verlengmof ook geen oplossing? Over een hoogte van 5 meter zal er toch wel wat speling zijn om de regenpijp in de verlengmof te schuiven?
 
Die mof kan wel gebruikt worden.
Lukt het nog niet dan eerst voorzichtig een stukje van de uitloop van de goot zagen of knippen met een rondknipschaar,laat minimaal 5 zitten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan