Verf van stenen muur verwijderen?

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
Hoi,

Wie heeft een idee hoe ik witte verf van mijn stenen buitenmuur kan verwijderen? Afkrabben haalt het er wel iets af, maar lijkt me niet echt gezond gezien alle vrijkomende deeltjes. Bovendien weet ik niet wat er op zit (met dank aan de vorige bewoner).

Zou ik afbijt kunnen gebruiken? Ik wil mijn muur ook niet beschadigen.

Alvast bedankt!
 
Breng verfafbijt aan op de ongewenste verfsporen. Krab na het inwerken de verf zachtjes af. Of probeer het met een zachte koperdraadborstel of hogedrukreiniger te verwijderen.
 
Hoi Danielle,

Er is maar één oplossing: Stralen. De verf zal er met afbijt voor 50% afgaan maar blijft heel lelijk en een hoop werk. Er zijn bedrijven die je graag in hun verloren uurtjes voor een zacht prijsje willen helpen.

Succes er mee.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan