Zie foto, de verf hecht (zelfs na 3 keer opnieuw schuren) niet op een klein plekje op het kozijn. Iemand enig idee? Verf is: Sikkens XD High Gloss.
Dank alvast voor een antwoord.
Klusidee
Klusidee helpt je met het vinden van een klusoplossing! Kom je er zelf niet uit en heb je een vakman nodig schakel dan de klusservice van Klusidee in. Direct een vakman inschakelen
ik had dit ook. komt door de siliconen-kit die is gebruikt bij het raam. De bovenstaande reacties kloppen idd. Enkele druppels anti siliconen in de pot en 2x overschilderen was het weg. Wel telkens een andere kwast gebruiken en niet direct in de pot dopen maar een apart verfbakje - dit om meer besmetting in de pot te voorkomen. Let wel op dat je een verschil hebt tussen Acryl (waterbasis verf) en Alkyd (hars - de terpentine verf).