Trap renoveren, beton/hout

Hallo,

We hebben een woning gekocht, we willen graag wat dingen aanpassen en we zijn nu bezig met de trap.
Eerder lag er tapijt op de trap en dat is met wat pijn en moeite verwijdert. Nu willen we zelf de trap verven in één kleur, enige probleem waar we nu tegenaan lopen is dat er 2 plateaus zijn van beton. We willen graag dat de trap een geheel lijkt. Heeft iemand een idee wat de beste oplossing is, zelf dacht ik aan een multiplex plaat, maar dan krijg je hoogte verschil.

Bijgevoegd een foto van de trap.

Hoor graag van



IMG-20250601-WA0018.jpg

IMG-20250601-WA0019.jpg
 
Houten vloer over het beton maken. Als de toplaag dek vloer is deze verwijderen zodat het gelijk met de tree komt te liggen en je geen nare opstap hebt
 
pas op het bordes gewoon een ander afwerking toe.
De trappen zijn ook totaal verschillend dus 1 geheel wordt het toch niet
 
Je kunt het beton met epoxy-plamuur glad afwerken, en vervolgens samen met het hout schilderen.
 
Als de twee plateaus geheel vlak zijn is het wellicht een optie alleen de zijkanten trap te verven en treden en plateaus te voorzien van PVC stroken of laminaat.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan