Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Heeft iemand een idee waar ik in de regio (verwijderd) voordelig tegels kan kopen voor het toilet en de badkamer?
Heeft iemand ervaring met tegels van de grote bouwmarkten? Is een tegel gewoon een tegel of is kwaliteit wel degelijk belangrijk?
Bouwmarkt kan prima. Voor de and maakt het sowieso niet zo veel uit. De vloer wordt wat zwaarder belast, maar ook daar heeft de bouwmarkt weer speciale vloertegels voor.
Als de prijs belangrijk is, zou ik gewoon bij de bouwmarkt shoppen.
Als je de gewenste tegel in een bouwmarkt kunt vinden, is er niets op tegen. Maar de echte tegelhandel heeft vaak mooiere en beter afgewerkte partijen. Kijk vooral naar de glazuurrandjes.
Bereken wat je nodig hebt en ga eens kijken bij bij een tegelhandel, vaak hebben ze een 'restanten hal'. Heb ik ook gedaan, kon zelfs nog afdingen op de prijs. Heb nu 100 m2 merktegel voor 33 % van de nieuwprijs.