Tikkend geluid in de muur.

Sinds een jaar wonen wij in onze hoekwoning. Zodra de wind opsteekt klinkt er een onregelmatig getik in één van de slaapkamers op de eerste verdieping. Het tikken begint zodra het begint te waaien en is te horen bij de "vrije" muur. Hiermee bedoel ik de muur die niet aan de buren grenst. In deze muur lopen geen leidingen. Aan de buitenkant van de muur is niets te zien. Ik ben het spoor totaal bijster en vraag me af of er niet iets in mijn spouw gaande is. Kan iemand mij helpen?
 
Het kan zijn dat er folie onder de dakpannen ligt dat tegen de goot aan tikt. Dat zelfde had ik hier. (Deels zelf kunnen verhelpen eaar ik bij kon.)
 
Het kan zijn dat er folie onder de dakpannen ligt dat tegen de goot aan tikt. Dat zelfde had ik hier. (Deels zelf kunnen verhelpen eaar ik bij kon.)
Ik verwacht niet dat dit het geval is. Het geluid komt vanaf een plek waar geen geen goot nog de pannen te vinden zijn, helaas.
 
Ik zit te denken aan een kapotte folie die ergens tegenaan waait in de spouw.
 
Eventueel de hele spouw laten na-isoleren. Daarmee ga je luchtstromen in de spouw tegen.
 
Is dit probleem uiteindelijk verholpen? Ik heb hetzelfde (denk ik). Bij mij zit het geluid ook in de muur, alleen ik hoor het in elke, aan de buitenmuur grenzende kamer
 
Het is meestal vrij zinloos om in een topic uit 2020 aan de topicstarter te vragen wat de oplossing geweest is. Want @Rooiebob (ik roep hem hier maar even) heeft destijds alleen dit topic gestart en is daarna nooit terug geweest voor een ander topic. Op de vraag van @Jeroen12345 heeft hij ook nooit gereageerd.

Mijn ervaring is, dat dat heel vaak voorkomt: probleem (waarschijnlijk) verholpen, maar geen interesse meer in het forum en eventuele andere leden met hetzelfde probleem. Je kunt daarom beter even een nieuw, eigen topic starten, liefst met zoveel mogelijk details over de situatie en de omstandigheden waaronder het probleem zich voordoet.

Bovendien is voortborduren op een andermans topic in dit forum zonder meer niet gewenst.
 
ja dat blijkt het was het proberen waard. Is hier geen moderator die de topics sluit?
Wellicht een taak voor jou, jij neemt wel de moeite om te reageren en de ‘regels’ uit te leggen
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan