Tapkraan vervangen, hoe weet je hoe de tapkraan uitkomt?

Wellicht hele domme vraag.

Ik heb een aftapkraan gekocht. Had een speciale nodig, met een kort stukje draad(kan er dus niet al te diep in)

Heb een duur kraantje gekocht, geen goedkope troep:)

Hoe dan ook, er zat al speciaal rubber op, zodat ik niet aan de slag hoefde met hennep.

Echter, je begint te draaien, en komt erachter dat de tapkraan net op zijn kop zit. Geen gezicht, dus iets losgedraaid, en toen opnieuw, en nu kwam ie wel mooi uit.

Echter de bescherm/henneplaag die erop zat zal wel iets beschadigd zijn. Heb hem getest op 3 bar en geen lek. Dus ik heb mazzel(denk ik)

Maar hoe kun je nu uitmeten hoe je goed uitkomt. Is daar een methode voor? (eerst vastdraaien en kijken was in dit geval dus geen optie:))
 
Dat is het nadeel van kant en klare afsluitingen van de schroefdraad, met hennep en fitterskit kan de kraan of andere hulpstukken ergens in gedraaid worden voordat de hennep en kit aangebracht wordt.
U kunt na een mislukte montage alsnog hennep en fitterskit gebruiken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.940
Berichten
1.040.756
Leden
111.963
Nieuwste lid
Dutchiie
Back
Bovenaan Onderaan