Stootborden behangen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Geacht forum,
ik ben van plan om mijn trap op te knappen. De treden en de wangen worden geschilderd. Op de stootborden ben ik van plan behang te plakken en ter bescherming daarvan het in te smeren met enkele lagen parketlak. Mijn vraag is nu op parketlak ook het behang en/of het behangplaksel aantast. Of zou het beter zijn het behang met dubbelzijdig tape vast te plakken?
 
U kunt dat beter helemaal niet doen want het behang is binnen de kortste keren onherstelbaar beschadigd. Parketlak of niet, de neuzen van uw schoenen zijn veel sterker.

Het zijn niet voor niets "stootborden". De beste bescherming is hier een PU- / of 2 komponentenlak als u de stootborden wilt beschermen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via