Sproeiarm boven draait niet rond !

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal

Ik heb een Bauknecht vaatwasser waar verder niks mee loos is , het enige probleem is dat de boven sproeiarm niet wil draaien .
Ik heb gekeken of er voldoende water uit komt en volgens mij komt er voldoende uit , maar het kan natuurlijk ook zijn dat er misschien toch te weinig uit komt om rond te kunnen draaien .
Ik hoop dat er iemand een oplossing weet , want ik heb al van alles geprobeerd zoals het schoonmaken van de sproeier , de gaatjes doorgeblazen ( ook de buitenste ) maar dat alles zonder resultaat .

Ik hoor het graag !

Grtz andre
 
Ik heb de sodamethode 3 maal uitgevoerd , maar alls zonder resultaat , ik heb alles extra goed schoongemaakt , maar hij wil maar niet draaien !
Ik heb ook gekeken of hij goed aansluit met de achterwand en dat is verder ook prima in orde .
Ik weet nu niet meer wat te doen , want ik kan wel een nieuwe sproeiarm kopen , maar ik weet niet zeker of dit het probleem zal oplossen .
Mogelijk dat er iemand is met in het verleden het zelfde probleem die het wel op heeft weten te lossen , ik hoor het wederom graag !

Grtz
Andre
 
Mogelijk dat de aansluiting van de sproeiarm te veel speling heeft en daardoor er niet genoeg druk opgebouwd wordt, wanneer de arm veel op en neer bewogen kan worden is dat misschien het geval.
 
Hallo Jan

Ik heb de sproeiarm getest op een tuinslang (ook de onderste ) en ze draaien bijde rond , zou het dan mischien toch aan het achterste gedeelte kunnen liggen ( blokje met 2 gaten ) want blijkbaar moeten daar rubbers in zitten en daar zit niks meer in , ik heb zelf 2 rubertjes er achter gedaan , maar wellicht is dat nog niet afdoende voor afdichting !
Ik heb ook het onderste gedeelte ( ondersproeiarm gat )dicht gemaakt met iets zodat ik meer druk boven krijg , maar ook dat maakt geen verschil .
Ik weet dat het niet veel kan zijn , maar ik kan niet ontdekken waar het aan zou kunnen liggen en hopelijk heb je nog een tip :!: :!:

Groetjes
Andre
 
Hallo Fiesiekus

Ik trek de machine onder het draaien vlug open , en dan zie ik de onderste sproeiarm draaien maar de bovenste niet !

Grtz
andre
 
Dat zegt dus niets, best kans dat je in een programmaonderdeel zit waarbij alleen de onderste draait. Is de vaat bovenin 100% schoon na afloop?
 
Het is mogelijk dat de waterdruk onvoldoende is.

Dit kan als de aansluitingen van de standpijp naar de sproeiarm lekken.
Je omschrijft dat er geen rubbers zitten, die moeten er wel zijn. Dat materiaal verdroogt op den duur en valt in stukjes uiteen.

Het vervangen van dat deel van de standpijp is dan de beste remedie.

John
 
Het kan ook zijn, dat de wisselmotor (indien aanwezig in dit type) niet werkt en er dus geen water naar de bovenste sproeiarm gaat.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan