Sony KV-25X1D Zenders niet goed te krijgen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi,

Mijn Sony KTV KV-25X1D geeft ineens slecht beeld, de zenders zijn niet meer goed te krijgen.

In de zendertabel staat ineens IRL als systeem i.p.v. B/G. Ik krijg er ook een B/G meer in. Is er iets veranderd? Kan ik de TV resetten? Weet Iemand een oplossing of is er echt iets stuk?

Alvast bedankt.
 
Ik kan juist bij handmatig programmeren niet het "sys" (systeem?) wijzigen van IRL naar B/G, waar hij volgens mij op moet staan. Wel in IRL, en diverse SCART en AV ingangen.

Ik heb daar zo'n beetje alles al geprobeerd. Volgens mij moet er iets van een extra servicemenu bestaan waar meer dingen ingesteld kunnen worden als ik als klant zie.

groeten, :D
 
Ik heb, na per PB ontvangen excuses van Smily, het topic opgeschoond.

Misschien is er nog iemand die een suggestie kan doen om de TV weer aan de praat te krijgen?
 
Ik kan helaas weinig gegevens vinden van dit toestel.

De instellingen die je wilt wijzigen zijn normale gebruikers instellingen welke te allen tijden gewijzigd kunnen worden behalve in een hotelmode maar dan werken de menu's helemaal niet.

Het vreemde is dat op mijn sony alleen het geluid verdwijnt in stand I in stand L is het net of ik naar een decoder kijk zonder geluid.
Tevens kan ik in SYSTEEM menu niet kiezen uit scart of AV alleen I,L,B/G,D/K.

Helaas kan ik zonder de service doc's niets verder doen.
 
Kan je dat eens toelichten?
De tuner word gestuurt via I2C bus vanuit de controller en nu wil juist de controller de wijziging niet doorvoeren/vastzetten.
Wat heeft dit van doen met het tunerblikje.
 
Als het tunerblokje niet goed werkt. (losse contacten van massapennetjes naar het dekseltje) dan kunnen er soms rare dingen gebeuren.
 
Adviezen, waarbij ten behoeve van de reparatie de TV opengemaakt moet worden, en er intern in de TV gesoldeerd moet worden, zijn vanwegen de zeer hoge spanningen in de TV op dit forum niet toegestaan.

Mijn dringende verzoek dus:

Indien er voor dit probleem geen oplossing is die via de afstandsbediening of de knoppen te realiseren valt, dan geen verdere interne reparatie-adviezen geven.

De topicstarter wordt in dat geval geadviseerd de televisie te laten repareren bij een daartoe geschikt bedrijf.
 
Smily heeft dit probleem ook elders gepost.

Hier geeft de ons welbekende Evarist aan dat het in de software van de controller zit en dat er een apparaatje (TRACE) nodig is dit te repareren.

Gezien de reputatie van Evarist als hersteller van toestellen en de symptomen die de TS beschrijft ben ik bang dat hij gelijk heeft, dan kon herstel wel eens moeilijk worden voor een leek.
 
Omdat ik het idee kreeg dat het alleen maar een software instelling kon zijn heb ik gezocht op internet.
Dat leverde verschillende servicemodes op en uiteindelijk is het me gelukt om de tv in servicemode te krijgen.

Daarna heb ik alleen nog maar de optie 26: chassis bestemming B. (België of Benelux?) gekozen en het werkt weer.

Zoek maar eens op: Sony servicemode 5 vol+

Groeten Smily
 
Mooi dat het tóch een softwareprobleem is gebleken, en dat je het zo hebt kunnen verhelpen!

Bedankt voor je berichtje!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan