Sierbestrating reinigen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Recentelijk heb ik onze sierbestrating schoon proberen te spuiten met een hogedrukspuit. Hierbij heb ik gebruik gemaakt van de vuilvrees. Alvorens ik de hogedrukspuit hanteerde had ik eerst met een harde borstel de stenen voorgeboend (water+soda), echter er blijft een soort van aanslag achter, zwarte spikkels. Erg irritant. Krijg het maar niet weg. Wie weet een goede oplossing hiervoor?
 
12593_IMG_1673_1.jpg


heb een foto even gemaakt, hoop dat het hierdoor duidelijk is. durf niet te zeggen wat voor materiaal het precies is.
 
Boenen met afgietwater van gekookte aardappels helpt vaak goed, regelmatig gieten hiermee kan deze aanslag voorkomen.
Vraag me niet hoe het werkt maar het helpt wel.
 
Heel veel (sier) bestrating heeft dit verschijnsel, ik noem het altijd maar "atmosferische vervuiling" maar is zeer hardnekkig. Ik ben wel benieuwd naar de tip van Jan!
 
Ik denk dat het zetmeel (van de aardappelen) dat in het afgietwater zit de zwarte vlekken oplost.

En ook een laagje legt zodat het voor vuil moeilijker is om zich te hechten aan de bestrating.
 
Ga ik zeker proberen. laat mijn ervaring nog wel even weten. mochten er nog meer tips zijn hoor ik deze graag.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan