Schuifpui aansluiten. Koudebrug!

Hallo allemaal,

Aan onze woning zit een uitbouw. Hierbij willen we de bestaande pui gaan vervangen. De huidige pui zit tegen de buitengevel op die dus naar binnen toe een koudebrug van jewelste vormt. Nu willen wij de uitbouw van binnenuit gaan isoleren. Het idee is om tegen de oude buitenmuur aan de binnenkant van de uitbouw een voorzetwand (aan beide kanten uitbouw) te plaatsen met de volgende opbouw:
  • Ventilatielatten
  • PIR-platen met 9mm OSB plaat
  • Gipsplaat
  • Stucwerk
Voorzetwanden zorgen dus voor een extra dikte van ca. 6cm ten opzichte van de huidige situatie en de nieuwe pui zal daarom 12 cm in totaal smaller worden. Vraag is nu: hoe kan ik aan beide kanten de pui aansluiten op de gevel? Door middel van een 6cm dikke, geimpregneerde vurenhouten balk bijvoorbeeld?

Pui2.jpg Pui1.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan