Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Bij een vrij recent geplaatst raam zit een scheurtje in het glas. Het is een cm of 6 groot en geen rechte lijn. Ik heb gekeken naar thermische breuken, en die beginnen allemaal bij de randen. Deze scheur bevindt zich circa 20cm van de rand af. Het is enkel aan de binnenzijde. En we hebben expres geen plisse of folie tegen het raam aangeplaatst. De gordijnen hebben circa 40cm ruimte vanaf het raam.(creme kleur)
Enig idee hoe dat kan, en wat ik eraan kan doen om dat niet weer te krijgen?
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
Als de ruit goed in de sponning is geplaatst ( dus vzv blokjes )zo dat het glas nergens de sponning kan raken is het mogelijk ( maar daar kunt u de garantievoorwaarden op naslaan )dat het een productiefout betreft. Is de ruit niet goed ondersteund met blokjes of klemt deze ergens tegen de sponning dan is breuk zeer denkbaar door thermische uitzetting. Het is ook mogelijk dat het glas bij het vastzetten van de glaslatten met een tacker is geraakt.
U kunt hier niets meer mee, de isolerende werking van dit raam is 0. Echter, uw inboedel of glasverzekering kan uitkomst bieden. Hierin is dekking van glasbreuk vrijwel altijd opgenomen.