Samsung WF 7604 NAW

Status
Niet open voor verdere reacties.
Op 09-2010 heb ik deze machine Samsung WF 7604 NAW nieuw gekocht toen de garantie net voorbij was ging het deurslotje stuk heb er toen een nieuwe ingezet en hij deed het weer prima, maar nu het volgende probleem
Op 30-04 tijdens het cenrtifugeren sloegen de stoppen en de aardlek schakelaar door heb de machine leeg gehaald vervolgens opnieuw opgestart en er was één grote vonken regen zichtbaar ter hoogte van de koolboorstels conclusie motor verbrand.
Heb toen via MP een (nieuwe) motor gekocht met dit als resultaat: zodra ik de machine aanzet maakt niet uit in welk programma gaat hij gelijk volop in de centrifuge stand en als ik de stekker los koppel van de motor dan begint de machine zoals het hoort maar stekker er weer in en hij slaat weer op hol heb een paar keer deze foutcode gezien E3 en E6 welke voorheen niet zichtbaar waren.
Wie o wie weet de oplossing voor dit probleem.
mvg
Hans
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan