Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Onderstaande foto geeft een idee wat ik wil maken.
Ik heb de ronde in plooibare MDF gemaakt.
Rond werken is moeilijk, bijgevolg zitten er een aantal foutjes in die weggeplamuurd moeten worden.
Het is de bedoeling dat het geheel wit geschilderd wordt.
Om te voorkomen dat de spleten achteraf terug zichtbaar worden dacht ik aan het overplakken met effen glasvezelbehang na het plamuren.En dan te schilderen.
Mijn vraag : glasvezelbehang kan dat goed gelijmd worden op MDF zonder dat het hout blazen gaat maken of teveel gaat zwellen?
De hoeken zou ik onder 45° breken. Glasvezel kan ik dit geval niet over de hoeken geplakt worden. Zal het behang niet loskomen langs de hoeken(zijkanten)?
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
Dat is precies waaruit de ronde gemaakt is, met massief hout binnenin voor de stevigheid.
Het zijn die plaatsen waar 2 stukken samenkomen die achteraf zullen barsten. Dat wil ik voorkomen door glasvezel erop te plakken.
Hoe en met welk produkt kan ik het best de spleten tussen de verschillende stukken MDF dichten zonder dat ze achteraf terug zichtbaar worden.
Alles wordt wit geschilderd achteraf.