Reparatie cement dekvloer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal,

Ik heb tegels verwijdert uit de keuken en gang en op de randen is de cementdekvloer wat beschadigd. Nu heb ik dit gerepareerd met normale gietdekvloer mortel. (paar stukken van ongeveer 10x20x6 diep) Vroeg mij af of de droogtijd voor deze kleinere oppervlakken dan ook 1 cm per week is of dat dat alleen bij grote oppervlakken is.

Alvast bedankt
 
Laatst bewerkt:
Die dek vloer had je er beter geheel kunnen verwijderen met zulke gaten. Ik weet niet wat je hebt gebruikt en in welke verhouding. Maar bij een normale gesmeerde vloer kun je met een dag of twee er wel over. Maar geen rondjes lopen draaien gewoon normaal lopen
 
Bedankt sander. Het waren op zich 2 stukken die losgekomen (op de rand naar een lager gedeelte vloer) waren met verwijderen van tegels. Leek mij niet direct nodig om die de hele cement dekvloer te verwijderen. In ieder geval bedankt voor je reactie. Enig idee hoe lang het zou gaan duren om er laminaat op te kunnen doen met tussen vloerisolatie?
 
het is maar een klein stukje als ik het zo lees.
gewoon het laminaat er op zodra het hard is.
dat kleine beetje vocht kan geen kwaad
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan