Optionele muur verwijderen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Heren/Dames klussers,

Mijn huis is voorzien van een extra muurtje om 1 slaapkamer in 2 te delen. De muur is gebouwd van gipsbetonblokken van 7cm dik, ongeveer 3 meter lang en zo'n 2,40 m oid hoog. Ivm gezinsuitbreiding (tweeling) wil ik de twee gesplitste kamers weer samenvoegen.
  • De muur is niet standaard, maar als optie.
    Mijn 3 andere buren in hetzelfde huis hebben de muur dan ook niet.
    Het huis is eerst winddicht gebouwd en pas daarna zijn de binnenmuren (deze incluis) erin geplaatst.

Vergis ik me nu, of kan deze muur er gewoon uit ??

(Uiteraard begrijp ik dat ik aan jullie meningen/opmerkingen geen rechten oid kan ontlenen).
 
Eye_in_the_Sky schreef:
. Ivm gezinsuitbreiding (tweeling) wil ik de twee gesplitste kamers weer samenvoegen.

Dat is weer eens een heel verfrissende benadering van het probleem, meestal gebeurt het andersom. :D

Met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid kun je dat muurtje er gewoon uithalen. Als het huis nog niet zo oud is kun je waarschijnlijk zonder moeite de bouwtekeningen ergens verkrijgen ( bouwer/gemeente/buren) en daar moet deze info op vermeld staan.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan