Open riool

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wij hebben naast het huis nog een open riool met een rooster er over. Er komt een pijp uit het huis en er zit een rioolpijp (met uitgang naar beneden gebogen). Regenpijp hangt boven rooster. Bij warm weer snel stank, mast ook niet supererg.
Hoe kan ik dit dicht maken? Zie ook foto.
107531_IMG20141015WA0000_1.jpg
 
Eerste gedachte is de put rondom ruim uitgraven en verwijderen = stukslaan en de pijpen verbinden met pvc hulpstukken.

Maar wat komt er op dit putje uit, ik zie wit spul drijven
(getold Vet?)
dat wil je niet in je riool hebben natuurlijk.
 
Hallo,
Dank voor de reacties.
Het is geen vet, maar opgehoopt wc-papier wat er in terecht komt en half oplost voordat het 'verder' gaat.

Wat bedoelt u met een schets? De foto zit er bij toch?

Groet
Jasper
 
Je zal ervoor moeten zorgen dat het water uit de riool stroomt niet in de put of in de openlucht komt. Dat deel afsluiten van de openlucht en daar moet je ruimte voor hebben.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan