Opdekkozijn aanpassen naar stomp kozijn

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb nog een oude voordeur welke ik wil vervangen voor een nieuwe.
Normaal is dit niet zo'n probleem, maar de voordeur welke ik nu heb is een opdekdeur. Nu wil ik het kozijn aanpassen voor een stompe deur. Een deel van het kozijn kun je uitfrezen, alleen heb ik nog geen idee hoe ik het in de hoeken kan uitfrezen. daar ik er met de frees niet komen kan.
Heeft iemand een idee hoe dit aan te pakken.

Een nieuw kozijn is geen oplossing,

Alvast bedankt
 
Hallo Nick,
Misschien ben je al klaar met hakken maar als dat niet zo is kun je ook overwegen deklijsten te (laten) maken , bijvoorbeeld 18x60,waardoor je sponning breder wordt en de aansluiting met het metselwerk in een keer is afgewerkt.Dit gaat natuurlijk alleen op wanneer het kozijn aan de binnenzijde gelijk staat met het binnenblad. Als dat niet zo is zou je het kozijn aan de binnenzijde kunnen opdikken met latten op maat.Rekening houden met tochtwering. Wel goed verlijmen en niet spijkeren of schroeven waar event. sluitkom(men) komen.
Dit lijkt me minder werk en bovendien blijft er meer dam staan. ziet er van buiten ook beter uit.
succes.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan