Ook al zou ik willen kan ik je vraag nooit beantwoorden.
Alles hangt af van oppervlakte. Volgens de normen moet bv. in een woonkamer 1 lichtpunt zijn per 20m² of gedeelte daarvan, dus 20,5m² zijn al 2 lichtpunten.
In elke verkeersruimte van 1m² of meer moet een wandcontactdoos voor algemeen gebruik zijn aangelegd. (uitzondering, het toilet) enz.
En alles moet doelmatig zijn verdeeld, dit houdt in dat als in een woonkamer 1 wandcontactdoos per 7 m² aangelegd moet worden en ik kom op 7 stuks, ik deze doelmatig over de ruimte moet verdelen.
Dus 7 wcd-en op een rij zijn niet toegestaan.
Zonder tekening en aanvullende informatie kan niemand je een goede indicatie geven.
Ik heb 1 tip wees nooit te zuinig met loze leidingen en wcd-en.
Laat naar elke ruimte een loze leiding leggen voor bv. centrale antenne inrichting, een voor telefoon en een voor adsl/computer netwerk.
Er is niets erger dan in een nieuwe woning gaten in plafonds te moeten boren voor een telefoon/pc aansluiting of zo´n lelijke kabel langs een trap omhoog met spijkerclips.
Ik kan natuurlijk niet je buget inschatten maar neem van mij aan, dat als je iets extra doet, je daar later echt heel veel plezier van hebt.