Muurplaat mengkraan monteren

Status
Niet open voor verdere reacties.
En zo diep moet je hem plaatsen

Zie me tekening

12496_diepte_montage_beugel_2.jpg


wat voor materiaal bestaat je muur uit?
 
Het gearceerde deel, begrijp ik, is dus het aanzicht van de muur waar je tegen aan kijkt. M.a.w. hier komt later de kraan op. Mijn muur is trouwens van Ytong blokken.

In het middelste deel vd beugel heeft dus de bevestigingsgaten, maar je moet dus wel hakken en boren tot alles diep genoeg zit.
 
Dit is een door snede van de muur je ziet die muurplaat

12496_gemenieset_2.jpg

en dat schuine gestreepte zijn de tegels.

het zijn Ytong blokken je kan met behulp van speed boor gaatjes boren onder elkander en uit krabben

of je huurt een sleuvenfrees
 
Ytong is een van de makkelijkste materialen om dit in te bouwen. Zorg wel dat de muurplaat waterpas in de muur zit en de schroefdraad haaks op de wand zit. Maw de hartlijn van de muurplaat haaks op de wand. Zo kun je later vrij eenvoudig de kraan netjes monteren. Een onzorgvuldig geplaatste muurplaat is later een bron van ergernis.

Voor de rest sluit ik me bij Henk aan.

Succes.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan