Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hoi,
Wij hebben op zolder en epoxy vloer en de muren netjes afgewerkt. Ik heb er nu plinten opgezet,en deze geschilderd, maar nu is op sommige delen de verf door de schilderstape heen gegaan en is het resultaat op sommige plekken erg lelijk, zie foto's.
Ik wilde er nu maar een kitrandje overheen leggen, tenzij jullie andere suggesties hebben.
Voor wat betreft kit: welke kit is het best geschikt. Er vanuit gaande dat ik het niet meer ga schilderen. Silicone? Polymax? De plinten zijn 9010 geverfd dus een kit in die kleur zou wel te vinden moeten zijn denk ik. Graag jullie suggesties. De plintjes waren het laatste van de hele kamer en dreigen nu even het algehele strakke eindresultaat te verpesten.
Alvast bedankt,
Tim
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
De strepen verf zijn te breed om ze met een kitrand weg te werken, die rand wordt veel te dik.
Ik zou de witte latex gewoon oversauzen en dan met beter afplakband.
Waterbasis inderdaad. Goed idee om de pinten af te plakken en met spiritus te verwijderen. Dat gaan we proberen. Het verfrandje is maar een paar mm groot.