Moet je alkyd verf verdunnen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik lees steeds vaker dat je alkyd verf ook met een mohairroller op kan brengen, het zou een betere dekking geven dan met een schuimroller. Ik heb met een mohairroller geprobeerd maar ik heb het idee dat er veel te veel verf op komt en dat de verf niet te verdelen valt. Dus toch maar weer een schuimroller gebruikt maar dan krijg je maar een dun laagje. Wie kan mij vertellen wat ik moet doen, of wat moet er anders?
 
Heeft u goed bekeken wat voor roller u gebruikt. Mohair zijn er in verschillende soorten en maten. En ook een veelgebruikte fout is dat mensen een gewone harige muurverfroller voor een mohair aanzien.
Voor de rest is het gewoon goed uitsrijken van de roller alvorens op het oppervlakte te zetten. En ook op goed haaks te gaan werken op de oppervlakte zelf, dus verticaal en horizontaal goed uitrollen.
Het verdunnen van verf heeft meer te maken met het uitvloeien van de verf, niet met de dikte op de ondergrond (enkel om te impregneren)
Werkt dit niet? Geen nood, iedereen heeft zijn voorkeur.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan