D DJ-klus 4 jan 2006 #1 Mijn vaatwasser: een BOSCH AQUA STAR-typ:S9F1B met E-nr: SGS4312E4/07 en FD-nr: 7804 Een wasbeurt op 55 graden duurt ongeveer 2 uur en een kwartier.... In de beschrijving staat dat hij er 95 minuten over moet doen. Wat is het probleem
Mijn vaatwasser: een BOSCH AQUA STAR-typ:S9F1B met E-nr: SGS4312E4/07 en FD-nr: 7804 Een wasbeurt op 55 graden duurt ongeveer 2 uur en een kwartier.... In de beschrijving staat dat hij er 95 minuten over moet doen. Wat is het probleem
The headhunter Specialist Elektra 4 jan 2006 #2 Reinig de machine eens met DE SODA methode. vermoedelijk is er een aqua sensor vervuild waardoor de machine niet ziet of de vaat goed schoon is.
Reinig de machine eens met DE SODA methode. vermoedelijk is er een aqua sensor vervuild waardoor de machine niet ziet of de vaat goed schoon is.
D DJ-klus 4 jan 2006 #3 Bedankt voor tip. Ik ga het proberen en laat je weten of het gewerkt heeft.... Groetjes, DJ