Miele w733 foutcode E8, pakt wel water

Status
Niet open voor verdere reacties.
Bij de miele w733 bij instellen hoofdwas pakt hij wel water maar gaat
niet verder . Hallo na een speurtocht op het internet kwam ik dit forum tegen en heeft mij goed op weg geholpen met het vaststellen van de fout dankzij de beschrijving hoe de foutcodes uit te lezen.

Echter nu heb ik het volgende probleem. De machine geeft de foutcode E8.
Helaas staat deze foutcode niet vermeld. Wie kan mij helpen?

Als zie dat koolborstels E3 zouden zijn dan zou het logisch zijn dat het iets met de motor zou kunnen zijn of de besturing daarvan.

De machine pakt water, maar de trommel draait niet en ook werkt de elektrische deur opener niet.

gr.ad
 
Co de Witgoedman

Bedankt voor uw reaktie. Het heeft even geduurd om aan nieuwe koolborstels te komen. Er was inderdaad 1 stuks te kort. Echter na vervanging nog steeds foutcode E8.

Trommel draait niet, centrifugeren ook niet. Deur opener ook niet. Begin nu toch aan de printkaart te twijfelen. Heb Miele gevraagd naar E8 maar geen antwoord ontvangen op dit moment.
 
Nog even een reaktie m.b.t de foutcode E8 van Miele 733. Motor liep niet en deur ging niet elektrisch open. Water werd wel toegelaten.

Oplossing: Na vervanging van de koolborstel was het probleem nog steeds aanwezig. Heb vervolgens de print uitgebouwd en gecontroleerd. Hierbij bleek dat er op de print een kortsluiting was geweest. Print zelf gerepareerd ingebouwd en machine is weer in orde.

Bedankt voor de hulp van de witgoedman.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan