Miele centrifugeert niet meer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Best forum

Sinds vandaag heeft onze wasmachine Miele Novotronic W808 van 12 jaar oud problemen met gedeelte na de hoofdwas. Wanneer het pompen begint (lijkt goed te gaan en geen filters verstopt) begint al snel het ledje "Spoelen/Spoelstop" snel te knipperen en gaat niet meer verder.

Soms met een enkel stuk was in de centrifugestand gaat het wel goed maar dan is er meer lawaai, waarschijnlijk van de aandrijving.

De trommel heeft geen speling van boven naar beneden, alleen van voren naar achteren.

Heeft iemand een idee wat dit kan zijn en of dit nog te repareren valt?

bvd, Rene
 
Controleer de koolborstels van de aandrijfmotor, zijn ze minder dan 15 mm dan moeten ze vervangen worden.
 
Beankt voor het antwoord Jan, ik ga hier mee aan de gang.

Maar is er ook een beschrijving te vinden hoe die koolborstels van de aandrijfmotor vervangen moeten worden?

Of is het zo vanzelfsprekend dat er niets mis kan gaan?

bvd,
Rene
 
Jan, je had het bij het goede einde. Het waren de koolborsteltjes.
De machine centrifugeert weer.
Het uitbouwen kostte even tijd maar met hulp van informatie op dit forum lukte het. Inbouwen met de nieuwe koolborstels ging sneller en tot mijn tevredenheid doet hij nu weer waarvoor hij gemaakt is.

bedankt.

groet René
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan