mdf als materiaal voor een keuken

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
Ik kan een keuken overkopen van iemand .De keuken is gemaakt van mdf .Het bovenste gedeelte is al gedemonteerd en staat ,weliswaar overdekt met zeil,op een balkonnetje buiten.Mijn angst is dat het zo vochtig is geworden dat als ik hem eenmaal thuis zal gaan plaatsen in de warmte dat alles krom gaat trekken.

Wat is u mening hierover.
 
Diana,

Ik ben niet kapot van mdf. Uiteraard is het zeer gevoelig voor water ( maar dat is spaanderplaat ook) en los daarvan lomp zwaar. Je hebt tegenwoordig wel min of meer watervast mdf, maar dat daar moet je je niet teveel van voorstellen. Ik veronderstel dat het blad toch niet van mdf is. Als dat zo is zou ik er helemaal niet aan beginnen. Kijk verder of het geplastificeerde nog helemaal gaaf is. Wat kromtrekken betreft. Dat is lastig. hoe lang heeft het buiten gelegen en onder wat voor weersomstandigheden. kromtrekken hoeft niet, maar het is zeer wel mogelijk. Ik zou er nog een nachtje overslapen. Maar als je iets zoekt voor een langere duur zou ik even verder zoeken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • Jonas100
  • Keuken
  • 2
  • 3K
Reacties
2
Weergaven
3K
Keuken
wgb
Reacties
4
Weergaven
1K
Keuken
De Bob
Reacties
0
Weergaven
599
Keuken
CheetahNL
Reacties
11
Weergaven
9K
Keuken
Henk253
  • Gesloten
  • Snoepje
  • Keuken
  • 4
  • 19K
Reacties
4
Weergaven
19K
Keuken
Snoepje

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu