Markiezen bekleden

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik wil graag weten hoe ik het stof op een markies moet bevestigen.
Ik heb doek laten maken maar het is een rechte lap, heeft iemand een idee hoe je het mooiste aan de zijkant kan bevestigen

Groet
angela :super:
 
Monteer het doek eerst op het rechte vlak, tot bijna aan de hoeken.
Span dan het doek met de hand over de bocht heen naar het scharnierpunt 'beginnende vanaf de voorzijde (onderste vlak)
Zorg er voor dat er geen naden of plooien in het doek komen.
Nagel dan die spie vast aan de onderste en 2e lat op enkele plaatsen.
Knip dan langs de bovenkant van de 2e lat het doek door tot net onder de hoekpunt boven.
Voor de volgende spie doe je het zelfde, maar nu tussen lat 2 en 3.
Na vast spijkeren (of indien je eerst met krijt een streep hebt gezet op het doek,waar je moet door knippen) knip je aan de onderzijde van lat 2 en de bovenzijde van lat 3 het doek af.
Zo ga je verder tot het eind.
 
Ja, als je het markies frame opent en de klappers(latten) gelijk hebt verdeeld en vastgezet ( met latjes aan de binnenzijde), dan zie je dat de openingen naar de scharnieren op een punt uitlopen.
De tussen spiene lopen precies andersom met de punt naar boven en die moet je dus weg knippen
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan