Lijmresten verwijderen van muren en plafond

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoe verwijder ik best de lijmresten van muren en plafond die zijn blijven zitten na het weghalen van gekleefde plafondlijsten?
 
Het zijn zelfklevende strips. We hebben ze niet zelf geplaatst, het betreft hier een gekochte woning, dus meer info heb ik ook niet.
 
Ik heb geprobeerd met celluloseverdunner en een afwassponsje. Maar de spons hield het niet. Hetzelfde product met een doek geeft wel wat resultaat, maar zeer langzaam. Aan dit tempo, ongeveer een meter per kwartier ben ik nog uuuuuuuuuren bezig.
Bij nader inzien waren de strips (in een soort isomo) met contactlijm aan muur én plafond bevestigd.
Een methode die sneller resultaten geeft zou zeer welkom zijn.
 
Probeer eens een stukje met behulp van een elektrische verfafbrander te verwijderen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan