Lekkende S-koppeling, vocht achter tegels

Hallo allen,

Deze week ontdekte ik dat 1 van de S-koppelingen achter mijn net geïnstalleerde nieuwe douchekraan heel langzaam bleek te lekken. Ik kwam er 5 dagen na installatie achter omdat de voegen naast de kraan vochtig werden en zelfs druppelde.

Uiteraard is de lek verholpen, maar mijn vraag is eigenlijk: moet ik de nieuwe voegen weer open frezen om het vocht achter de tegels sneller te laten verdampen? Of verdampt dit, met dit warme weer uiteindelijk wel uit zichzelf. Wat denken jullie?

Alvast bedankt!



IMG_7975.png
 
De foto is overigens gemaakt toen ik de lek ontdekte. Inmiddels zie je weinig van het vocht. Behalve dat de voeg naast de kraan nog iets donkerder is. Wat aangeeft dat het nog vochtig is achter de tegel op die plek.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan