Lekkende radiator - overstort ventiel

Wolt

  • #1
Hallo,

Ik heb een lekkende radiator. Het kraantje zit dicht maar heel langzaam druppelt er toch wat uit. Iemand een idee hoe dit op te lossen?

Zie foto waar de druppels uit komen.

Alvast bedankt!

20221208_193119.jpg
 
  • Klusservice
    Klusidee
    Klusidee helpt je met het vinden van een klusoplossing! Kom je er zelf niet uit en heb je een vakman nodig schakel dan de klusservice van Klusidee in. Direct een vakman inschakelen
  • Ronny

    Specialist Verwarming
    • #2
    Dit overstort ventiel vervangen (1/2" overstortventiel) en het expansievat laten controleren en
    eventueel ook vervangen als dat nodig is.
     

    Hans de L

    • #3
    Dit overstortventiel is al heel lang geleden door een onkundig installateur op een ernstig onjuiste plaats geïnstalleerd.

    Dit beveiligingsappendage hoort normalerwijs (zie het voorschrift van de ketelfabrikant) direct in de aanvoerleiding na de ketel te zitten en niet ergens ver weg in de retour van een radiator!

    En buiten dat, er hoort ook een gepaste afvoer naar het riool bij, en is het zeker ook een goed advies om je expansievat te laten controleren.
     

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Nog niet geregistreerd? Registreer nu