Lekkende Dornbracht kraan

In onze keuken hebben we sinds 2009 een kraan voor zowel warm als koud water (een Dornbracht Tara Classic). Het binnenwerk hiervan heb ik eind vorig jaar vervangen.
Maar sinds een aantal dagen lijkt de kraan te lekken. Er hoopt zich water op, en wanneer bijvoorbeeld 's ochtends de kraan gebruikt wordt hoor je eerst wat gemurmel en geproets (ik kan het niet anders duiden) en dan komt er water.
Er lekt niets onderin in het gootsteenkastje, enkel op het aanrechtblad ligt dan wat water en bovenop de kraan. Niet veel, maar toch.
Zie bijgaande foto.


IMG_3472.JPG


Is dit (eenvoudig) te verhelpen, en zo ja, hoe?

Ik zie graag jullie reacties's.
 
Dit is hem volgens mij, onder aan de onderdelen lijst bij 1.1 zie je een setje o-ringen.
Ik gok dat je die nodig hebt.

Wat je eerst nog kan proberen is de uitloop eraf halen, de o-ringen bekijken, schoonmaken, invetten met kraanvet en terugplaatsen.
Daarvoor schroef nr3 (op de onderdelentekening) los draaien

 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan