Lekkage omdat de lood niet meer goed is

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wij hebben een vaste uitbouw dakkapel. De buren gaf het aan dat ze een lekkage hebben lands de muur. Ze geven het aan dat de lood niet meer goed is. Ze hebben tijdelijks met de kit opgelost. Ze willen dat we de lood gaan vervangen omdat het bij ons hoor klopt dit? En wat zal dit gaan kosten?

IMG-20230225-WA0006.jpg 20230303_100259.jpg
 
als die muur op de erfgrens zit is het gebruikelijk dat je samen opdraait voor het onderhoud tenzij dit expliciet anders is omschreven in het koopcontract.
 
1678191499093.png

Dit hoekje hier boven ziet er niet fris uit pannen sluiten niet goed aan bij rand en dakraam.
Je zijkant is voor zien van losse loketten A die los over elkander heen overlappen.
Daar onder zit lood van de buren B die als het goed is met een waterkering tegen je muur aan zitten.
Zie detail zijkant van een schoorsteen is het zelfde als jou zijkant bij 2.20 min
Naamloos.jpg
 
  • Like
Waarderingen: Jackd
Die groene cirkel is waar ik gok waar het probleem zit.
Dat lood ziet er niet heel slecht uit.
Van wie is dat dakraam en wat zat er eerst, het dakraam of de muur?
 
  • Like
Waarderingen: Henk253
Het lood zit aan uw woning vast, en zal aangebracht zijn na de uitbouw van u. Ik denk dus dat wettelijk gezien de kosten voor u zijn.
of het inderdaad niet goed is kunt u door een dakdekker laten beoordelen, die kan dan gelijk naar het punt welke Henk 253 aangeeft, en hij kan u de kosten vertellen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
77
Weergaven
1K
Reacties
3
Weergaven
241
Reacties
3
Weergaven
185

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via