Lavatherm 56600 doet niets na indrukken start knop

Status
Niet open voor verdere reacties.
Mijn Lavatherm 56600 doet niets meer wanneer ik de startknop indruk.
Het lekbakje is leeg, het filter is schoon.
De lampjes die horen te branden branden normaal, na het sluiten van de deur en het indrukkenvan de start knop dooft het start lampje en er gebeurt niets. Na het openen van de deur gaan de lampjes weer aan.
Ik heb de machine al uit elkaar gehaald maar kan op het oog niets vinden. alles lijkt ok: geen losse draad of zo.
Iemand een idee?
 
Vermoedelijk is de wateroverloop aan de linker zijkant volgelopen en blokkeert deze de werking van de machine.
U moet dus de linkerzijplaat loshalen en dit controleren.
Meestal is de pomp dan ook verstopt of defect.
 
Co,

Dank je wel voor je reaktie.
Ik neem aan dat je het vlotterbakje bedoelt onder in de machine. Dat staat helemaal droog.
De pomp rotor heb ik een jaar of wat geleden al eens vervangen.
Wat mij het meest bevreemd is dat het start lampje uitgaat als ik het indruk. Bij mijn weten blijft dit normaal gesproken branden ook nadat het ingedrukt is.
Ik heb ondertussen ook de printplaat gecontroleerd. Hier is niets aan te zien. geen brandplekken of losse contacten.
 
Co,

Bedankt voor je tijd en hulp
k weet echter niet hoe ik de goede werking van deze schakelaar kan controleren.
Het piepschuim ziet er goed uit d.w.z. recht en niet krom. Ik heb de stekker van de schakelaar los getrokken en (met stekker vast) de schakelaar omhoog en het piepschuim naar benedeng geduwd om zeker te zijn dat de schakelaar niet 'aan' gaat. Dit gaf geen verbetering.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan