Lavamat 62600 met nieuw geluid

Status
Niet open voor verdere reacties.
Goeden dag
Sinds kort maakt onze Lavamat (van 13 jaar uit) een geluid, alsof een stukje metaal tussen de trommel en de kuip is gekomen.
Ik heb de achterkant los gehad maar zie daar geen mogeljikheid om bij de plek des onheild te komen.
Ook heb ik de manchet eraf gehaald, maar ook daar geen toegang (anders dan een kiertje van niet eens een centimeter).
Weet iemand hoe ik iets kan verwijderen wat tussen trommel en kuip zit ? - als het dat is tenminste....
vast bedankt
Mike
 
Met verwijderen van het warmteelement was het inderdaad een koud kunstje. Er zaten DRIE bh-beugels in, waarvan er een dwars was gaan zitten en tegen de trommel schuurde.
Beetje vaseline op het rubbertje van het verwarmingselement en weer vastschroeven waardoor het er zo weer infloepte.
Hartelijk dank voor de tip.
mvg Mike
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan