Laminaat aan de wand

Af en toe zie ik wel eens iets voorbijkomen over laminaat aan de wand. Zelf zit ik er aan te denken ipv de grote C*ndo wandpanelen.
Is er hier iemand die daar al ervaring mee heeft ?.
Bestaat die laminaat nog die met clips vastgezet moest worden ?
Het gaat om een (groene) gipswand met raggels.
 
Geachte ,

zag dat je van plan was om laminaat aan de wand te maken.
nou ben ik zelf ook aan het kijken als dat een optie is voor mijn woning. heb je het uiteindelijk ook gedaan en zo ja is het bevallen ?


Porky
 
Lang geleden, maar toch een reactie omdat ik het net pas af heb. Door omstandigheden heeft eea een tijdje stil gelegen.

11507_IMG_4214_1.jpg
 
De wand toch maar eerst bekleedt me 9mm triplex ipv gipsplaat.

Wat ik dan doe bij de grotere wanden is dat ik de planken eerst op de grond in elkaar zet tot ze de complete wandhoogte hebben (max. 3 stukken). Aan de achterkant even op de naden fixeren met een stukje gaffer tape. Zo maak ik een plank of 10 klaar.

Vervolgens een paar dotten siliconen/montagekit combi. Dan de eerste plank vastzetten, met een stukje hout klemmen tot hij vastzit en dan de volgende planken er bij aan zetten en opletten dat het niet bol gaat staan, eventueel een lat met spietjes er overheen zetten.

In het begin had ik wat schrik voor eventuele krimp-rek maar een kennis van me heeft het al jaren in de huiskamer / keuken zitten, en blijft mooi.

11507_forumpost_1.jpg


11507_IMG_4215_1.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan